KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224334
nr 1222 4334
Barbara Ur Piwarska, hus, signerad. 1973. Olja på pannå, 40x31
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:35:22
6/12 23:11:40
Lis Husberg (f. 1920)